Statybinės keramikos ekspertai

Tel.: 8 657 88884
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nelissen plytos ir plytelės

Nelissen „rankų darbo“ plytos turi platų spalvų, dydžių ir paviršių asortimentą, kuris patenkins net išrankiausio kliento poreikius. Nuo vienspalvių iki margų, nuo švelniai gelsvų iki juodų. Standartiškai dauguma plytų gaminamos šių formatų:

  • WDF65           215.102.63 mm
  • WF50             210.100.48 mm
  • MOD65           188.88.63 mm
  • MOD50           188.88.48 mm

Esant poreikiui, galimi ir kiti plytų formatai.

nelissen plytelesPastaruoju metu labai išaugo fasadinių plytelių paklausa. Plytelių naudojimas fasadų apdailai – tai ne tik ekonomiškas, bet kartais ir vienintelis būdas turėti plytų fasadą, kai tikros plytos panaudojimas yra neįmanomas ar nepraktiškas. Nelissen plytelės yra tų pačių spalvų, dydžių ir reljefų kaip plytos. Naudojant specialias kampines plyteles, fasadas atrodys nepriekaištingai ir nesiskirs nuo plytų fasado. Svarbu irtai, kad plytelės yra gaminamos tuo pačiu būdu kaip plytos. Plytelių storis pagal poreikį gali būti nuo 18 iki 30 mm, tačiau standartiškai yra 20 mm. Plytelės klijuojamos elastingais plytelių klijais, išdžiūvus glaistomos siūlės.

nelissen formines plytos

Ypatingas architektūrines idėjas (išmūryti kolonas, karnyzus, išorinius nestandartinius ir kitus pastatų elementus) įgyvendinti leidžia figūrinės Nelissen plytos. Joms gaminti reikalingos specialios formos, todėl šios plytos formuojamos rankiniu būdu. Figūrinės plytos gaminamos ir iš turimų formų, ir pagal pateiktus eskizus.

back to top

Raktažodžiai

nilsen plytos
nilssen plytos
nelisen plytos
nylsen plytos
nylssen plytos
nielsen plytos